Oyun Paneli İle Kolay Kontrol

7 / 24
Hızlı Teslimat Sunucular

Sunucuya Özel Ddos Koruması

FiveM

Server açmak artık çok kolay. Artık herkes istediği tarzda veya yapıda bir sunucu sahibi olabilir. Size ait olacak sunucuda tüm kontrol size aittir. Dilediğiniz değişiklikleri yapmakta özgürsünüz. Gelişmiş oyun paneli sayesinde sunucuda istediğiniz değişiklikleri kolayca yapma imkanınız bulunmaktadır.

Yaşanan ddos saldırılarından, yaşanan render ve fps sorunlarından sıkıldınız mı? İ9-9900KS Sunucularımız ile bu sorunlardan sizde kurtulun.

Hemen sunucunuzu satın alın, tüm paketlerimizde geçerli hediye script paketimize sizde sahip olun.

VDS Sunucular

Eğer oyun serverını profesyonel olarak kullanmak ve her detayına müdahale etmek istiyorsan tam konrol için gaming vds’i tercih edebilirsin. Kendi bilgisayarın gibi ama oyun serverları için uygundur.
Gaming VDS’ler ileri düzey kullanım içindir.

VDS Sunucu Paketi

Profesyoneller için önerilir. Sunucunuz da ki tüm detaylara erişebilirsiniz !

Özellikler:

  • Limitsiz CPU Kullanımı
  • SLOT başı ödeme
  • RAM miktarına göre ödeme
  • Birden fazla Lokasyon
  • Düşük Ping (ms) değeri
  • Limitsiz Bandwith
  • Gaming Donanımlar

%99.9 Ddos Koruması

Daha detaylı bilgi için iletişime geçin !

Profesyonel Fivem Sunucuları

Yüksek teknolojik sistemler ve profesyonel bir anlayışla ele alınan fivem server kiralama  oyunların tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Özellikle dünya çapında günün 24 saati boyunca sayısız oyuncunun değerlendirdiği fivem server kiralama üzerinden birçok farklı ayrıcalık tanınmaktadır. Örneğin korumalı sunucular ile siber ataklara son vermek mümkün. Diğer yandan profesyonel oyun paneli de tam kontrol edilebilir. Bunu gerçekleştirmek için fivem server kiralama ile beraber diğer sonucu seçenekleri üzerinden oyuna göre kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlarla Fivem Sunucu Kiralama

Çok uygun fiyatlar üzerinden fivem server kiralama olanağına sahip olabilirsiniz. Bütçenize uygun seçenekler ile beraber fivem server kiralama geniş olanaklar üzerinden destek sunmaktadır. Amacınıza uygun şekilde farklı oyunlar için tam kontrol ve kesintisiz portal güvenli şekilde destekleniyor. Tüm destekler aynı şekilde fivem server kiralama adına da uygun fiyatlarla sağlanmaktadır.