Knight Sunucu Kiralama

%99.9 Uptime garantisi sunucularımız ile işlerinizi aksatmadan gerçekleştirin.

Tüm oyun sunucularımızda %100 DDoS İade garantisi bulunmaktadır.

1299x Paket Desteği

Aşağıdaki fiyatlar 1299x paket fiyatı hariç fiyatlardır.Satın al butonuna tıkladıktan sonra tercihinize göre 1299x paket seçimi yapabilirsiniz.

Paket Adı CPU RAM SSD Disk Trafik İşlemci Fiyat
Knight Starter 4 CPU 4 GB 40 GB Limitsiz Seçilebilir

₺60/ay

Satın Al
Knight Mega 6 CPU 6 GB 40 GB Limitsiz Seçilebilir

₺70/ay

Satın Al
Knight Platin 8 CPU 8 GB 60 GB Limitsiz Seçilebilir

₺120/ay

Satın Al
Knight Ultra 16 CPU 16 GB 70 GB Limitsiz Seçilebilir

₺210/ay

Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere yardımcı olmak bizler için oldukça önemli. Bunun için sizler için sıkça sorulan sorulara yanıtlarımızı listeledik. Bize ulaşın

Yüksek teknolojik sistemler ve profesyonel bir anlayışla ele alınan knight server kiralama oyunların tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Özellikle dünya çapında günün 24 saati boyunca sayısız oyuncunun değerlendirdiği knight server kiralama üzerinden birçok farklı ayrıcalık tanınmaktadır. Örneğin korumalı sunucular ile siber ataklara son vermek mümkün. Diğer yandan profesyonel oyun paneli de tam kontrol edilebilir. Bunu gerçekleştirmek için knight server kiralama ile beraber diğer sonucu seçenekleri üzerinden oyuna göre kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

Çok uygun fiyatlar üzerinden knight server kiralama olanağına sahip olabilirsiniz. Bütçenize uygun seçenekler ile beraber knight server kiralama geniş olanaklar üzerinden destek sunmaktadır. Amacınıza uygun şekilde farklı oyunlar için tam kontrol ve kesintisiz portal güvenli şekilde destekleniyor. Tüm destekler aynı şekilde knight server kiralama adına da uygun fiyatlarla sağlanmaktadır.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor?

Şirketimiz için sizlerin yorumları kendimizi geliştirmemiz açısından bizler için oldukça önemli. Bundan dolayı değerli yorumlarınızı her zaman dikkate alıyoruz.