Oyun Paneli İle Kolay Kontrol

7 / 24
Hızlı Teslimat Sunucular

Sunucuya Özel Ddos Koruması

Minecraft

Server açmak artık çok kolay. Artık herkes istediği tarzda veya yapıda bir sunucu sahibi olabilir. Size ait olacak sunucuda tüm kontrol size aittir. Dilediğiniz değişiklikleri yapmakta özgürsünüz. Gelişmiş oyun paneli sayesinde sunucuda istediğiniz değişiklikleri kolayca yapma imkanınız bulunmaktadır.

Sunucunuz oyun içerisindeki topluluk sunucuları arasında gözükür ve isteyen herkes sunucuya bağlanabilir. Sunucuların lokasyonu Türkiye olduğu için sunucu listelerinde en üst sırada gözükür.

VDS Sunucular

Eğer oyun serverını profesyonel olarak kullanmak ve her detayına müdahale etmek istiyorsan tam konrol için gaming vds’i tercih edebilirsin. Kendi bilgisayarın gibi ama oyun serverları için uygundur.
Gaming VDS’ler ileri düzey kullanım içindir.

VDS Sunucu Paketi

Profesyoneller için önerilir. Sunucunuz da ki tüm detaylara erişebilirsiniz !

Özellikler:

  • Limitsiz CPU Kullanımı
  • Yönetim Paneli
  •                                                                   Skyblock, Faction,Skywars Paketleri
  • RAM miktarına göre ödeme
  • Düşük Ping (ms) değeri
  • Limitsiz Bandwith
  • Gaming Donanımlar

%99.9 Ddos Koruması

Daha detaylı bilgi için iletişime geçin !

Profesyonel Oyun Sunucuları

Yüksek teknolojik sistemler ve profesyonel bir anlayışla ele alınan minecraft server kiralama  oyunların tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Özellikle dünya çapında günün 24 saati boyunca sayısız oyuncunun değerlendirdiği minecraft server kiralama üzerinden birçok farklı ayrıcalık tanınmaktadır. Örneğin korumalı sunucular ile siber ataklara son vermek mümkün. Diğer yandan profesyonel oyun paneli de tam kontrol edilebilir. Bunu gerçekleştirmek için minecraft server kiralama ile beraber diğer sonucu seçenekleri üzerinden oyuna göre kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlarla Oyun Sunucu Kiralama

Çok uygun fiyatlar üzerinden minecraft server kiralama olanağına sahip olabilirsiniz. Bütçenize uygun seçenekler ile beraber minecraft server kiralama geniş olanaklar üzerinden destek sunmaktadır. Amacınıza uygun şekilde farklı oyunlar için tam kontrol ve kesintisiz portal güvenli şekilde destekleniyor. Tüm destekler aynı şekilde minecraft server kiralama adına da uygun fiyatlarla sağlanmaktadır.