Oyun Paneli İle Kolay Kontrol

7 / 24
Hızlı Teslimat Sunucular

Sunucuya Özel Ddos Koruması

Red-M

Server açmak artık çok kolay. Artık herkes istediği tarzda veya yapıda bir sunucu sahibi olabilir. Size ait olacak sunucuda tüm kontrol size aittir. Dilediğiniz değişiklikleri yapmakta özgürsünüz. Gelişmiş oyun paneli sayesinde sunucuda istediğiniz değişiklikleri kolayca yapma imkanınız bulunmaktadır.

Sunucunuz oyun içerisindeki topluluk sunucuları arasında gözükür ve isteyen herkes sunucuya bağlanabilir. Sunucuların lokasyonu Türkiye olduğu için sunucu listelerinde en üst sırada gözükür.

VDS Sunucular

Eğer oyun serverını profesyonel olarak kullanmak ve her detayına müdahale etmek istiyorsan tam konrol için gaming vds’i tercih edebilirsin. Kendi bilgisayarın gibi ama oyun serverları için uygundur.
Gaming VDS’ler ileri düzey kullanım içindir.

VDS Sunucu Paketi

Profesyoneller için önerilir. Sunucunuz da ki tüm detaylara erişebilirsiniz !

Özellikler:

  • Limitsiz CPU Kullanımı
  • SLOT başı ödeme
  • RAM miktarına göre ödeme
  • Birden fazla Lokasyon
  • Düşük Ping (ms) değeri
  • Limitsiz Bandwith
  • Gaming Donanımlar

%99.9 Ddos Koruması

Daha detaylı bilgi için iletişime geçin !

Red-M Sunucu Kiralama

Online olarak değerlendirilecek farklı oyun çeşitleri için, kurumsal bir destek almak oldukça önemlidir. Eğlencenin yarıda kesilmemesi ve pek çok soruna karşı önlem alabilme noktasında bu durum önemli bir potansiyel teşkil etmektedir. Farklı oyun seçenekleri için değerlendirilebilecek red-m sunucu kiralama birçok açıdan ayrıcalıklı bir oyun imkanı sunmaktadır. Özellikle korumalı sunucular ile beraber siber ataklara son vererek daha güvenli bir ortam elde edebilirsiniz. Bu hizmet aynı zamanda redm server kiralama üzerinden de destekleniyor. Özellikle kesintisiz oyun keyfi için red-m server kiralama ile beraber diğer sunucular için ele alınacak kiralama desteği, bağlantı sorunu olmadan düzenli oyun portalı yaratmaktadır.

Redm Server kiralama

Kişiler istedikleri tarzlarda bir sunucuya sahip olabilirler. Bu sebeple redm server kiralama işlemleri oldukça kolaydır. Kişilere ait redm sunucu kiralama tamamen kişilere ait olmaktadır. İstenilen değişiklikler yapılabilir. Gelişmiş oyun paneli sayesinde bu değişiklikleri yapma imkanı bulunur.